+38 (044) 527 90 09 +38 (067) 594 71 43 +38 (095) 700 37 55

АКВАСІЛ / AQUASIL

Полімер-цементна гідроізоляція подвійної дії 

ЦІНА

Новинка
Опис

В чому різниця між стандартною проникною гідроізоляцією та проникною гідроізоляцією подвійної дії.

Мабуть ви не знали дещо про гідроізоляцію проникної дії.

  • Швидкість та умови герметизації бетону. Процес росту кристалів – це досить повільна «процедура». Тому ефективна насиченість мережею кристалів капілярних пор в бетоні настає не раніше , ніж через 28 днів після нанесення проникаючої гідроізоляції. І це за умови, що бетон всі 28 днів є насичений водою. Бо вода транспортує хімікати проникної гідроізоляції в тіло бетону та є середовищем для утворення насиченого розчину , в якому формуються кристали.
  •  Вік бетону. Ефективність проникної (кристал-утворюючої) дії залежить від віку бетону. З часом, по мірі гідратації цементу (а цей процес триває більш ніж 10 років) вміст речовин (за звичай це гідроксид кальцію) в бетоні, що вступають в реакцію з «активними агентами» проникної гідроізоляції знижається до нуля.
  • Тип цементу. Ефективність проникної (кристал-утворюючої) дії залежить від типу цементу, на якому. Всі випробування ефективності проникної гідроізоляції проводять на цементі I типу, де вміст мінеральних добавок в портландцементі не перевищує 5%. Найбільш розповсюдженим є цемент II типу. В ньому вміст шлаку (Ш) або пуцолани (П) або золи-виносу (З) або вапняку (В) може досягати 35%.  В шлакопортландцементі (цемент III типу) вміст добавок доходить до 80%. Перш за все, вміст речовин, що вступають в реакцію з «активними агентами» гідроізоляції у цементах не I типу суттєво знижений. Крім того, самі добавки (окрім вапняку) вступають в реакцію з цими речовинами портландцементу і ще більш знижують їх вміст.
  • 0,4 мм. Вся, без винятку вся, кристал-утворююча гідроізоляція спроможна герметизувати капілярні пори та мікро-тріщини шириною до 0,4 мм. Якщо в бетону є пустоті більшого розміру, то ефективність гидроізоляції проникної дії на цих ділянках дорівнює нулю. І «глибина проникнення» вже немає значення.
  • Герметизує тільки бетон.

Подвійна дія АКВАСІЛ. В склад матеріалу входять як «активні хімічні агенти», що забезпечую роботу матеріалу як гідроізоляції проникної дії, так і полімери, що  дозволяють повністю герметизувати поверхню і зробити шар гідроізоляції інтегрованою частиною конструкції.

  • Гідроізоляція готова витримувати максимальний тиск води вже через 7 діб.
  • Вік конструкцію (і бетону в т.ч.) не впливає на ефективність роботи гідроізоляції.
  • Тип цементу не впливає на ефективність роботи гідроізоляції.
  • Розміри внутрішніх пустот в бетоні не впливає на ефективність герметизації. Матеріал формує на поверхні шар безшовної гідроізоляції, що після отвердіння стає невід’ємною частиною єлементу конструкції.
  • АКВАСІЛ герметизує любі мінеральні поверхні окрім гіпсових.

ВИТРАТИ

Загальна витрата 2-4 кг/м кв  в залежності від ступеня водяного навантаження.  Вже при  витраті 2 кг/м кв концентрація  активних хімічних речовин в шарі матеріалу достатня для забезпечення  його роботи в якості кристало-утворюючої (проникної дії) гідроізоляції

Другие товары этого раздела
Доморапід/Domorapid

Надшвидка цементна суміш(гідропломба) 

ЦІНА

ДФС 353 / DFS 353

Гідроізоляційна 2-компонентна полімерцементна суміш вийняткової гнучкості 

ЦІНА

Ластофлекс ПБ-1К / Lastoflex PB-1K

Однокомпонентна рідка бітумно-поліуретанова гідроізоляційна мембрана

ЦІНА

ДСФ 360 / DSF 360

Полімерцементна гідроізоляційна суміш

ЦІНА

Ластофлекс ПБ-2К / Lastoflex PB-2K

Гідроізоляційне покриття на основі еластомерного поліуретану та бітуму 

ЦІНА

Новинка
ЕЛАСТОСІЛ / ELASTOSIL

Надгнучка, 2-компонентная полімер-цементна гідроізоляція 

ЦІНА